| Park1Suin a întrebat:

Care este facultatea care ofera cele mai diverse locuri de munca?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Facultatile de psihologie.
Cunosc multe fete care au terminat psihologia, una lucreaza ca psiholog pediatru, alta ca psiholog de intreprindere, iar restul in cele mai diverse locuri posibile: vanzatoare, chelnerita, receptionera, 4 sunt muncitoare lucratoare pe banda de asamblare, alte trei nu lucreaza, 4 la ingrijire copii si batrani (in strainatate) iar una ca secretara (a intrat in politica).

Deci, diversificare maxima...

| Trumpinator a răspuns:

Automatica, banuiesc

| Tordai_Mihai_1990 a răspuns:

Mai usor decat sa-ti oferim o expertiza subiectiva de multe ori generalizata, cauta topul celor mai cautate joburi cu cea mai mica oferta, cauta-l pe cel care ti se potriveste si dupa asociaza o facultate cu aceasta.

| Napster123 a răspuns:

Snspa, Limbi Straine, ASE, Academia de politie