| AvalohAlyn a întrebat:

Care este materia ta preferata sau materiile tale preferate de la scoala/liceu/facultate?
Dar materia sau materiile tale pe care le detesti/nu iti plac?
Ale mele materii preferate sunt :Istoria,Geografia, Religia si stiintele socio-umane.
Ce materii nu imi plac deloc:Matematica, fizica si chimia

5 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Preferate - Mate, Romana, Engleza
Care nu imi plac deloc - Muzica, Desen, Sport. *nu am ceva cu materiile ci cu profesorii. Sunt vai de ei.*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mate,chimie.
Romana, geografie.

| ionut258 a răspuns:

Preferate: matamatica, informatica, engleza
Materii care nu-mi plac: chimie, romana, francezalaughing

| Joanna2000 a răspuns:

Preferate: Matematica, Biologia, Engleza, Franceza
Materii care nu-mi plac: Istoria, Desenul, Geografia laughing