| anonim_4396 a întrebat:

Care este materia voastra preferata? De ce va place, ati fost la olimpiade?

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Matematica. N-am fost la olimpiade.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fost doar la română până acum,calificat la faza județeană și m-am retras ( din motiv că era foarte mult de muncă și eu sunt băiat happy ). Anul acesta, la biologie și franceză, ma puteam duce la mai multe, dar nu vreau să mă încarc prea mult, astea 2 sunt suficiente,totuși, cred că se va supăra doamna profesoara de română pe mine că nu ma voi duce și la română, dar asta e, încerc ceva nou. Mult succes, sparge-i pe toți!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sportul.
Nu stiu daca exista olimpiade pentru asa ceva, mie-mi place ca joc fotbal si n-am teme:X

| xDxDxDxDxD a răspuns:

In generala a fost Matematica, nu am fost la olimpiade dar am fost la cateva concursuri.Mi-a placut deoarece am avut cea mai buna profesoara de matematica.

| ElenaDanielaE a răspuns:

Romana...
Da, am fost. Profesoara m-a facut sa-mi placa!

| ElleElenaElle a răspuns:

Matematica pentru ca mie mi se pare ca este usoara.Nu am fost la olimpiade dar am fost la concursuri.

| SufletDeCopilm a răspuns (pentru ElleElenaElle):

Eu o urasc... nu ca am ceva cu ea dar... pur si simplu nu ma descurc laughing tongue waiting.

| AndraAlee16 a răspuns:

Engleza. O ador. Da am fost. La multe concursuri si olimpiade. Am castigat si premii, dar materia ta preferata?

| PunkyBrunette a răspuns:

Materiile mele preferate sunt...:
1. Biologia- dar din pacate eu nu mai fac biologie la scoala asa ca nu prea mai avem tangente.
2. Engleza- engleza mi-a placut dintotdeauna si pentru mine engleza este ca si romana( cu cateva lacune la capitolul gramatica, recunosc, dar incerc sa recuperez). Am fost la olimpiada si anul asta incerc sa ma pregatesc mai intens.
3. Istoria- nu stiu exact de ce imi place, pur si simplu mi se pare interesanta materia. Si am fost si la olimpiade de cand am inceput liceul, pentru ca in generala nu am fost.
Oricum de cand am intrat la liceu m-am limitat doar la istorie si engleza cand a venit vorba de olimpiade. Anul asta as vrea sa merg si la romana... dar nu sunt sigura.

| SzbInfinite a răspuns:

Biologia, am fost până la judeţeană puppy dog eyes

| Onofrei_Ozana_Lavinia_1978 a răspuns:

Matematica... am fost la multe olimpiade...

| SufletDeCopilm a răspuns:

Matematica. Nu am fost;]

| SufletDeCopilm a răspuns:

Matematica pentru ca mie mi se pare ca este usoara.Nu am fost la olimpiade dar am fost la concursuri.