| Lalala1212 a întrebat:

Care este metoda voastra de invatat mai usor?

Răspuns Câştigător
| BLURREDLINES a răspuns:

Citesc lectia de zi in jur de 3 ori ca sa o memorez, apoi incerc sa o zic pe fragmente, cand ma incurc mai citesc putin, mai memorez una doua big grin Idem RainbowAndra, trebuie sa gandesti logic ca sa iti intre in cap happy! Succes :*

4 răspunsuri:
| BLURREDLINES a răspuns:

Multumesc frumos de funda :*

| RainbowAndra a răspuns:

Eu invat o lectie pe parti ca sa o pot retine mai usor. Incerc sa imi formez imaginea in minte daca e vorba de teoreme la geometrie, lectii la geografie etc. Trenuie sa gandesti logic, nu sa inveti ca papagalul, astfel vei retine ma usor.
Bafta!

| RainbowAndra a răspuns:

Trebuie*

| Lalala1212 explică:

Cu placere! happy