| dydysweet a întrebat:

Care este parerea voastra despre primul volum(invocarea) din seria Fortele raului absolut? dau funda la cel mai bun raspuns:X

Răspuns Câştigător

Primul volum este interesant, dar nici pe departe la fel de reusit ca celelalte care te tin cu ochii deschisi pana termini cartea. Totusi, primul este mai mult o descriere a personajelor si o introducere, ca sa ne familiarizam cu seria big grin

2 răspunsuri:
| SoulEater44 a răspuns:

Primul volum sunt de parere ca este intruchiparea suspansului dar si a amuzamentului! Momentele pline de suspans : vizitele lui Chloe in camera baietilor,,, excursia,, in spatiul de interventie si mai ales momentul cand Chloe este atacata de Tory in spatiul de interventie iar apoi impreuna cu Derek ingroapa un cadavru readus la viata,, din greseala,, se amesteca foarte bine cu momentele amuzante : discutia despre cat de grijuliu este Derek cu hainele! laughing Sper ca ti-am dat o parere cat mai clara!

| Bianca0007 a răspuns:

Cred ca primul volum este interesant, insa abia pe la sfarsit devine mai palpitant si parerea mea este ca celelalte sunt mult mai bune decat primul