| anonim_4396 a întrebat:

Care este salariul unui asistent de radiologie? Mai ales dacă ești încă începător?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

2000-2500 lei

| Vivi02 a răspuns (pentru Violleta2022):

Şi mai tarziu pe masura ce trec anii? Nu il gasesc pe internet, scrie altceva peste tot.

| blackann a răspuns:

Minim 2500 ron.

Violetta iar vb ca sa nu taca.

| Vivi02 a răspuns (pentru blackann):

Multumesc frumos! Sunt salariile mai mari la spital?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Vivi02):

Odata cu trecerea anilor, capeti experinta si iti vor creste usor salariul, cu 100-200 tot la 3-4 ani, ca esti doar asistent, nu medic.

| blackann a răspuns (pentru Vivi02):

La privat da. Gen regina maria/sanador/medlife. Dar din nou... conteaza si experienta + de cat timp profesezi.