| lanaaaaa a întrebat:

Care este sensul vietii?

12 răspunsuri:
| QUM a răspuns:

Sensul unic

| Dariusuu a răspuns:

Sa sti pentru ce traiesti

| PedoBarbie a răspuns:

Viaţa nu are sens.
Dar eu cred că e acela de a dansa pe mese beat.
Pe curând!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sensul vietii este acela de a fi fericit. happy
Nu poti face nimic daca nu esti fericit, o persoana fericita is face mai repede prieteni si intemeiaza mai bine relatii decat una trista.

| xBya a răspuns:

Sa ii gasesti tu singur sensul.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Este acela pe care îl dai tu...

| gigite a răspuns:

Natural!

| TrooololololololoJR a răspuns:

Tot inainte

| Dexter94 a răspuns:

Sensul vietii este acela ca trebuie sa treci printr-o situatie nasoala ca sa poti sa te bucuri de ce este frumos mai apoi si dupa sa mori fericit

| marius3506 a răspuns:

Sensul vietii e sa faci copii tu mori ajungi ingrasamant pentru pamant, la fel ca urmasii tai

| SandraCristina a răspuns:

Sendul vietii este acela de ați traii viata a trece peste tot a fii cea ce vrei sa fi sa iti implinesti dorintele visele a junge unde iti doresti a te distra si cel mai important sa fii tare sa nu suferi si cum viata merge inainte trebuie sa mergii si tu

| Awake a răspuns:

Vaneaza ca sa nu fi vanat