| AvalohAlyn a întrebat:

Care este site-ul cel mai BUN din Romania de Cultura Generala si de informatii educative si captivante, importante si bine de stiut intr-o viata? Vreau sa am o cultura generala extrem de bogata, vasta si foarte dezvoltata.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Wikipedia

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai pe wikipedia gasesti cam tot ce vrei. Absolut totul. Bine, asta in limita informatiei generale si educative.

| R0R0 a răspuns:

Wikipedia

| raMLesS a răspuns:

Dc nu te faci şofer de tir şomerule? laughing

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pe wikipedia gasesti tot ce vrei alte site-uri nu mai stiu.
Bravo tie ca vrei sa iti imbunatatesti cunostintele, spor la invatat.

| GolopențaAdrian a răspuns:

Wikipedia este cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descopera.ro thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor I-au șters răspunsul lui Geanin.

| stefanmere a răspuns:

"Brainly"