| Park1Suin a întrebat:

Care este visul vostru, la ce universitate vreti sa ajungeti si de ce?

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Visul meu e sa trec de sesiune in viata

| T0T a răspuns:

Visul meu e să devin o ființă astrală. Deja sunt la universitate, copilu'.

| AdelaElena88 a răspuns:

Imi doresc foarte mult sa studiez medicina la Universitatea Carol Davila, si sa devin dermatolog. Mi-as dori sa am propria mea clinica ( cel mai probabil sa plec o perioada din tara, sa strang bani si oameni si sa ma intorc inapoi)

| RoxanaGhost a răspuns:

Eu am mai multe "planuri" sa zic asa, dar tot visuri se numesc pentru mine.
1.Sa devin actrita happy
Deci am o gama variata si am de unde sa aleg. laughing :*

| TabletaSB a răspuns:

Visul trebuie sa fie si de viitor, precum piata. Recomand info, sw, inginerie, it

| Mefistofelicul a răspuns:

Visul meu cel mai mare este sa ajung la facultatea de litere. Am citit din Bajenaru si Drumesc cum era scoala veche si am comparat trecutul cu prezentul. Vreau sa ajung profesor de romana pentru a explica fiecarei persoane despre viata si scoala nu strict despre scoala. Scoala din ziua de astazi nu mai cultiva inteligenta emotioanala profesorul nu se preocupa de elev in totalitate ci despre materia lui.