| andy95summer a întrebat:

Care facultate credeti/stiti ca e mai buna dintre Universitatea Babes-Boylia Cluj-Napoca Facultatea de Matematica si Informatica(sectia Informatica) si Universitatea Tehnica Cluj Napoca Facultatea de Automatica si Calculatoare (sectia calculatoare si tehnologia informatiei)?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista una mai buna ca alta, exista in schimb una mai potrivita tie si dorintei tale de a lucra in domeniul respectiv mai tarziu

| g4mma a răspuns:

De ce? ai intrat la aman2 si nu stii la care sa ramai?

| andy95summer explică (pentru g4mma):

Da,nu stiu care imi asigura un job sigur dupa terminarea facultatii sau poate chiar din timpul ei

| g4mma a răspuns (pentru andy95summer):

Na fain tongue Cu ce medii ai intrat?