| LeiAdrian a întrebat:

Care facultate este mai grea dintre Facultatea de Farmacie si Facultatea de Matematica? Am un gand sa ma duc la una din ele!

5 răspunsuri:
| Exilee a răspuns:

AMbele sunt extrem de bune si grele si de frumose. DIn nenorocire, nu se apreciaza valoarea unui student ce si-a finalizat o facultate fara banii/pile in Romania. NU suport faptul ca un student ce si-a terminat o amarata facultate facuta pe bani sa-i fie echivalentul unui cu mult superior

| ElenaSA a răspuns:

Este grea Facultatea de farmacie si dureaza si mult -5 ani fata de cea de Matematica-3 ani fara master.Alegi ce-ti place pentru ca asa poti avea succes in domeniu.

| AAALEXAAANDRUUUUU a răspuns:

Facultatea de matematica este mai grea fata de cea de farmacie, insa iti recomand facultatea de farmacie, este mai buna happy

| Arjun a răspuns:

Te-as sfatui sa mergi la facultatea de farmacie, este foarte grea, dar in acelasi timp vei avea mai multe beneficii. Facultatea de mate este grea, dar fara meditatii primesti un salariu de tot rasu. Depinde ce-ti place si tie acum. Dupa parerea mea mai buna este farmacia. Cu cat ai luat bacul tongue?

| LeiAdrian explică (pentru Arjun):

Inca n-am dat bacul, eu in septembrie incep clasa a XII-a si dau bacul la anul dar incerc sa ma interesez cat de cat de pana acum.