| Eduard8641 a întrebat:

Care genuri si specii iti pot pica la evaluarea nationala 2018 la Limba si Literatura Romana (De argumentat)

Răspuns Câştigător
| raMLesS a răspuns:

Alea pe care le-ai avut de invatat... nu o sa stii niciodata care dintre ele o sa-ti pice, nu te axa pe faptul ca anul trecut a picat cine stie ce gen, poate sa-ti pice si anul asta la fel, e random.

1 răspuns:
| Tovarasul a răspuns:

Mie in 2014 mi-a picat basmul, ceva extrem de usor. te sfatuiesc sa inveti toate genurile si speciile ca nu se stie