| Sociopatul a întrebat:

Care im poate face si mie o recenzie la cartea "intelepciunea psihopatilor"?

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dacă vrei să faci o recenzie în adevăratul sens îți va lua minim 7 pagini în word. Pentru a face o recenzie trebuie să și citești cartea și să o mai parcurgi o dată ca să dezvolți ideile evidențiate de tine. Cine crezi că ar face asta pentru tine? Dacă cineva ar face-o ar face-o pentru un grup mai mare de persoane, public, deci pe TPU poți fi ajutat doar cu link-uri în acest sens.