| UrsuletzMicutz a întrebat:

Care ma ajuta cu un rezumat la textul,, Salvare" de Radu Paraschivescu. URGENT! Si va rog fara comentarii de genu:,, Faci temele pe site, ceea ce e interzis"happy Funda pentru cel mai bun si cel mai frumos facut.(fara termeni complicati)kiss. Mersi anticipathappy:*

2 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Temele sunt interzise pe TPU.Ce vină avem noi că le-au interzis? Şi au făcut foarte bine că le-au interzis.
După ce că încalci regulamentul ne mai şi spui să nu îţi spunem că-l încalci.
E tema ta, nu a noastră. Scuze că răspunsul e nefolositor, dar ăsta este adevărul.Pentru asemenea întrebări pe TPU, nu există răspuns.Numai bine.

| UrsuletzMicutz explică (pentru Karinakari99):

Daca nu ai ceva importat sa spui mai bine TACI. Nu ti-a cerut nimeni parerea.Cat despre regulamentul de pe TPU nu is prima si nici ultima care il incalca.Nu cred ca tu nu l-ai incalcat niciodata.In fine.