| anonim_4396 a întrebat:

Care stie daca la camera digitala fujifilm av200 se filmeaza si cu blits? si daca da.cum?laughingURGENT! funda cel mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| AxelBv a răspuns:

Nu exista filmare cu blitz. La nici o camera.

| Elenutsaaaa a răspuns:

Cum sa nu? daca eu am vazut pe cineva.care filma cu blits!

| AxelBv a răspuns (pentru Elenutsaaaa):

Blitz-ul se foloseste la fotografii ( blitz=rapid > lumina rapida) Daca ai tine blitzul aprins, bateriile ar ceda in mai putin de 5 min.

| Elenutsaaaa a răspuns:

Da.dar.la nici o camera sa nu mearga sa filmezi cu blits?straight face.in fineoh go on.mersi xcum:*