| anonim_4396 a întrebat:

Care stie in ce liceu vor baga limba germana in Campina? daca vor baga. multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Skins97 a răspuns:

Eu nu trebuie sa invat germana pentru ca stiu germana...m-am nascut in Germania...dar vreau sa fac un liceu cu limba gemana.pemtru ca imi place si pentru a inlocui francceza

| TeddyHeart a răspuns:

Stai cat mai departe! eu invat germana de cand eram mica (obligata)si nu e o limba grozava...mie imi place engleza f mult si e si mai usoara.Succes