| bbybby12 a întrebat:

Care stie o carte de engleza pentru incepatori. Vreau sa invat engleza mai bine si nu prea as vrea sa merg la ore la profesori.Mersi mult!happy

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Curs eurocor pentru incepatori este gratis pe net daca vrei til dau si mie imi place engleza foarte mult, uitate la filme, documentare, engleza e vorbita de 2, 1 miliarde de persoane este cea mai vorbita limba din lume ca a doua limba, restul limbelor nu prea ai ce face cu ele in alte tarii fara origine nativa, what is your name de astea sti nu? wher eu live

| bbybby12 explică (pentru RAY):

Inteleg engleza dar eu nu stiu sa o vorbesc..adica cu greuhappy

| RAY a răspuns (pentru bbybby12):

Nici eu nu am cu cine sa comunic in engleza deloc e aiurea si imi place mult limba