| Razvy9931 a întrebat:

Care stie subiectele de la evaluarea nationala la matematica (site sau o imagine clara) din 2013, Calarasi?(amandoua)

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

1.Nimeni nu stie subiectele, nici macar profesorii.
2.Nu se difuzeaza imagini cu evaluarea nationala si anul trecut pe vremea asta eexamenul nici nu era facut.
3.Nu poti spune ''din calarasi'' pentru ca se dau aceleasi subiecte in toata tara.
4. Mai intai ai spus 'la matematica'' iar apoi ai zis ''(amandoua)''.
5. Daca prin magie cineva ar sti subiectele de la evaluarea nationala crezi ca ti le-ar zice tie?
6. Poti face inchisoare daca divulgi acest fel de secrete.(chiar daca esti copil vei face scoala de corectie).
7. Apuca-te de invatat! Succes!

| Razvy9931 explică (pentru Konata):

Am uitat sa scriu de la simulare laughing

1 răspuns: