| utiluetujte a întrebat:

Care sunt cele mai bune facultati de medicina din tara? Ce parere aveti despre UMF Iasi? Daca sunteti la UMF puteti sa-mi dati niste pareri legate de admitere si facultate?

7 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Cele mai bune sunt UMF Carol Davila (Bucuresti) si UMF Iuliu Hatieganu (Cluj Napoca).

| SATIR a răspuns:

Carol Davila București

| Patriissia a răspuns:

Umf Iasi e o facultate bună, eu vreau sa mă dau acolo de la anul 2016 chiar dacă sunt la un profil eco și nu am mai făcut chimie/fizica de aproape 2 ani. vrei sa te dai acolo?

| utiluetujte explică (pentru Patriissia):

Asa as vrea

| Patriissia a răspuns (pentru Patriissia):

Dar în ce clasa ești acum? și la ce profil ești?

| utiluetujte explică (pentru Patriissia):

Trec in clasa a 12 a, stiinte ale naturii

| Patriissia a răspuns (pentru utiluetujte):

Daca vrei la umf Iasi ar trebui sa te apuci deja de învățat.Din 3 carti se da admiterea, nu e chiar usor