| Сяίηα a întrebat:

Care sunt culorile curcubeului!?

Răspuns Câştigător
| Deniisze a răspuns:

Hei,
R- rosu
O - oranj
G - galben
V- verde
A - albastru
I -indigo
V - violet

11 răspunsuri:
| Sun life a răspuns:

ROGVAIV-Rosu, Orange, Galben, Verde, Albastru, Indigo, Violet acum funda vezi tu cui o dai ca ai la raspunsurilaughing. SUCCES!

| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

ROGVAIV[rosu, Orange(portocaliulaughing)galben, verde, albastru, indigo, violet]asa le reti mai bine

| Aly_8868 a răspuns:

Culorile curcubeuluui sunt: Rosu, Orange, Galben, Verde, Albastru, Indigo, Violet

| inevitable a răspuns:

Rosu, oranj, galben, verde, albastru, indigo si violet!

| Morenita a răspuns:

Rosu, Orange, Galben, Verde, Albastru, Indigo, Violet... fundita pentru primul raspunshappy?

| PinkyPu a răspuns:

ROGVAIV-Rosu, Oranj, Galben, Verde, Albastru, Indigo si Violet

| Ioana_4525 a răspuns:

Rosu, oranj, galben, verde, albastru, indigo si violet. Cu placerehappy

| Teodora_9117 a răspuns:

Rosu,oranj,galben,verde,albastru,indigo si violet (ROGVAIV)

| Eduard_Carp_1992 a răspuns:

Hey,
R-Rosu
O-Orange
G-Galben
V-Verde
A-Albastru
I-Indigo(Albastru inchis)
V-Violet(Mov)

| DulkkicNikko a răspuns:

Rosu;
Galben;
Portocaliu;
Verde;
Indigo;
Albastru;
Violet.

Astea zic eu ca sunt.

Alte răspunsuri