| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt personajele cartii,, print si cersetor``? Fundita!:X

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Tom Canty, surorile lui Bet si Nan, Eduard - Printul de Galles, Hernie VIII, John Canty, Lady Jane Grey, Lady Elisabeth, Lordul Hertford

8 răspunsuri:
| lolavanity a răspuns:

Mai bine ai citi cartea.

| alexTPU a răspuns:

Http://www.referat.ro/referate/Print_si_cersetor_8193.html gasesti aici referatul si cauti si u personajele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms de personaje Corinawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am citit cartea acum un an' si inca mai tin minte personajele. fa bine si citeste'o.este in libraria Alexandria cu 5 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce bine ...ms corina ca eu habar nu aveamlaughing

| ErickEmil a răspuns:

Un print si un cersetor

| dan_5808 a răspuns:

Tom canty si edward

| Ana_Irina_Manea_1982 a răspuns:

Personajele sunt :tom canty, eduard tudor, print de wales, andrew.