| anonim_4396 a întrebat:

Care telefon este mai bun Samsung Corby sau Samsung Galaxy Mini S5570? Argumentati, funda

Răspuns Câştigător
| robotelien a răspuns:

Samsung galaxy este mai bun caci un baiat care se pricepe in telefoane mi-a spus. Funda?

3 răspunsuri:
| andreifilip a răspuns:

Samsung galaxy mini s5570

| andreifilip a răspuns:

Samsung Galaxy Mini S5570

| Cristi2665 a răspuns:

Samsung galaxy mini este mai bun caci este mai customizabil si este mai performat si crede-ma nu o sa te plictisesti de el numai ca are ecranul cam pixelat asa poti sa-ti iei gio ca acelasi ecran are numai ca se vede supeeerrr