| Ale5184 a întrebat:

Care vi se par a fi cele mai bune/nebune teorii ale conspirației?

33 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pamantul plat
faptul ca mintea noastra creeaza tot ce avem in jurul nostru
ca evrei conduc lumea
nasa minte aliens sunt printre noi =poate e iubita ta sau soacra
ca oameni au fost creati de o civilizatie alien dar cum?
a aterinzat o nava de aliens si aliens a facut sex cu acele primate, asa s-a nascut homo sapiens
ca aliens au facut piramidele si ele sunt un fel de piste de aterizare
ca traim intr-un matrix
ca omul si dinozaurul au trait impreuna

| Ale5184 explică (pentru RAY):

Eu sunt singura ca aia cu evreii e pe bune. Nu crezi?

| RAY a răspuns (pentru Ale5184):

Poate ca da

| Ale5184 explică (pentru RAY):

Sunt sanse bune. Am ocazia sa cunosc câțiva evrei. Sunt niste oameni extrem de descurcareti si zgarciti laughing

| Ale5184 explică (pentru RAY):

Nici pe aia cu omul si dinozaurul nu o stiam. Si cum e? A supraviețuit cel mai puternic? laughing)

| RAY a răspuns (pentru Ale5184):

Sau angajat dinozauri in relati cu femeile si au ajuns porumbei

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pământul plat. Americanii nu au ajuns pe lună. Evreii ( masonii, iluminații) conduc lumea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Fluorul din pasta de dinti.

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu e amuzant http://ro.wikipedia.org/wiki/Anders_Behring_Breivik asta e Hitler de norvergia, practic sa reincarnat in el si este intr-o puscarie din norvergia acum, Hitler a scris pe TPU in 1945 voi reveni intr-un nou corp pe data de 13 februarie 1979

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Daca nu il vad si pe Facebook... degeaba.

| Celcestietot a răspuns:

Ca tu esti o personalitate a mea care pune intrebari si doar ca eu traiesc pe pamant.

| Ale5184 explică (pentru Celcestietot):

Asta e buna. Nu o auzisem.

| Celcestietot a răspuns (pentru Ale5184):

Sau ca eu vin in fiecare seara la tine la geam si ca ma uit la tine laughing.

| Ale5184 explică (pentru Celcestietot):

The fk. Acum mi-e frica laughing)

| Celcestietot a răspuns (pentru Ale5184):

Daca auzi batai in geam, sa stii ca eu sunt, clar laughing!

| Ale5184 explică (pentru Celcestietot):

Sigur. Te astept. Ieri.

| Celcestietot a răspuns (pentru Ale5184):

Alaltaieri mai bine ziswinking.

| Frank51 a răspuns:

Cea in care suntem controlati si manipulati este buna, foarte realista.

| gabicoo a răspuns:

"Caracal Stories" - Dinca agent secret
laughing

| Ineys a răspuns:

Suntem rezultatul unui cod scris de un programator intergalactic. Rulam pe un calculator cosmic. Mult asemanator cu un joc video.
De aici si existenta gaurilor negre. Sunt de fapt niste bug-uri. De aia si incetineste timpul in jurul lor, e lag ca nu-s optimizate.

Fenomenele inexplicabile, la fel... bug-uri, sau event-uri speciale.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandrionelu a răspuns:

Pământul este plat, iar Hitler trăiește pe partea întunecată a lunii, care e și ea probabil tot plata și pe care americanii nu au fost niciodată pentru ca sunt conduși de reptilieni și iluminatii, care au aterizat în Aria 51 cu ozn-uri. laughing)

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Alexandrionelu):

Pamintul plat bate tot. Hitler a murit prin Argentina la multi ani dupa razbel, oricum.

| RAY a răspuns (pentru Alexandrionelu):

Hitler traieste prin multi

| AmeliaD a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

E imposibil ca Hitler sa fi trait dupa, bine, e cel putin improbabil.

| LupusDei1993 a răspuns:

Conspiratie buna zici?
Tortul e o minciuna.

| christine99 a răspuns:

Ca banii sunt un instrument de a opresa cetatenii si bancile conduc lumea.

| Daniel323 a răspuns:

Aia cu vacile care sunt ucise pentru carnea lor.

| SLexuS a răspuns:

Dincă a absolvit facultatea de medicinalaughing

| UnderVoltage a răspuns:

5G transforma in zombie XD

| rosewater a răspuns:

Nebuna: Finlanda nu exista laughing