| radurusu a întrebat:

Cat costa intrarea la muzeul antipa din bucuresti?

2 răspunsuri:
| BitterCandy a răspuns:

2,5 lei pentru adulti si 2 lei pentru elevi si studenti. cel putin atat era cand am fost eu ultima oara.
O zi frumoasa!

| AndreeaDogar a răspuns (pentru BitterCandy):

Nu mai sunt valabile preturile astea. Prețul unui bilet întreg este 20 de lei. Elevii și preșcolarii cu legitimații valabile vor plăti 5 lei, studenții și pensionarii 10 lei, iar posesorii de carduri Euro 26 vor scoate din buzunar 5 lei. Un audioghid în limba română sau engleză costă 10 lei. Pentru mai multe informatii despre muzeu, va invitam sa cititi http://www.greatnews.ro/......r-die.html