| AvalohAlyn a întrebat:

Cat costa un curs de tehnician nutriționist?
Merita? Vreau să îmi spuneți și dacă este greu acest curs.

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Nu stiu cat costa, nu am fost la unul, dar zic ca merita, pentru ca inveti cum sa te feresti cat mai mult de ceea ce este nesanatos si daca ai face si sala sa atingi un anumit obiectiv, ar fi un bonus, este ceva care te ajuta acest curs. Greu sau nu, depinde de cum tratezi tu aceasta treaba, cat de mult te dedici ei, dar cum este ca in orice alta parte, trebuie sa inveti.

1 răspuns:
| doctorandus a răspuns:

Ca sa ajungi vânzător de suplimente alimentare nu e greu. Nutriționiștii adevărați nu vând suplimente alimentare.