| AlexandraM776 a întrebat:

Cat de mare e cartea "La rascruce de vanturi" de Emily Bronte si in cat timp se poate citi?

2 răspunsuri:
| alserban25 a răspuns:

-366 de pagini
-Depinde de cititor. Unul reticent, in cativa anilaughing)))) dar unul avansat chiar intr-o saptamana. E am terminat cartea intr-o luna.

| carmenanca a răspuns:

Cartea e superba! e cea mai frumoasa carte citita de mine. are in jur de 350 de pagini thinking sau putin peste. daca ai un program destul de incarcat cred ca intr.o sapt o poti termina. sper sa iti placa :* pup