| Vernusio a întrebat:

Cat iti trebuie la bacalaureat la o materie sa fie considerat ca ai trecut la acea materie si sa nu o mai dai odata?

Răspuns Câştigător
| RainbowD a răspuns:

Salut. Ca sa promovezi, la o materie ai nevoie de minim nota 5, iar ca sa promovezi examenul de Bacalaureat ai nevoie de minim 6, media toturor materiilor.

4 răspunsuri:
| maite13 a răspuns:

Trebuie sa iei minim 5 la fiecare materie, iar media celor trei sa fie minim 6, 00 ca sa treci.

| RigbyBarosanul a răspuns:

Minim 5

| DaniSL a răspuns:

Minim 5

| DarkSlime a răspuns:

La bacalaureat la orice materie iti trebuie minim nota 6 pentru a trece... Funda? happy