| alexalexandrusincerul a întrebat:

Cat v-a iesit media generala pe semestrul asta?

Răspuns Câştigător
| coss a răspuns:

3,84
.Glumesc

21 răspunsuri:
| Roxysad a răspuns:

9.64 clasa VII

| RoxyGirl a răspuns:

Clasa a 7a...10big grinhappy

| 愛日本 a răspuns:

9,46 Ţie? smug
Semestrul viitor o să învăţ mai mult dar e foarte greu.

| coss a răspuns:

Mah alex da de ce tocmai pe mine ma? Ps:media mea e de 8, 81 bafta si mersi.

| sloan30bianca a răspuns:

9.875

| Andruta a răspuns:

Mie 10hee hee clasa a VII-a laughing fata de anul' trecut 9.76 happy e minunat laughing

| blueangel99 a răspuns (pentru Andruta):

Mie tot 10 mi-a ieşit. Dar sunt a VI-a.

| Andruta a răspuns (pentru blueangel99):

Bun b-)

| blueangel99 a răspuns (pentru Andruta):

Mulţumesc big grin
La mine în clasă, fizica le-a pus beţe în roate ăstora. Dar eu am scăpat ca prin urechile acului -_-
Sărbători fericite!

| Andruta a răspuns (pentru blueangel99):

Siii eu

| silviu08 a răspuns:

9.88

| Anyyx a răspuns:

Mie mi-a iesit 9, 74.. .:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie 9,56 crying anul trecut am avut 9, 99 mi-a iesit 9 la educatia fizica. Da, sunt naspa la faza asta, dar mai ales ala se considera michael jordan( vorbesc de profesoru de ed fizica), so... La simestrul urmator iar fac minza si imi scoate 9 (muahaha) ca pe simestru asta mi-a pus opt exact ca si anul trecut.

| alexalexandrusincerul explică:

E binehappymie 9, 28winking

| agoodvampire a răspuns:

Mie 9,87 comparativ cu cea de anul trecut in care am avut 9, 78 deci progresez laughing:X

| ionutz4mai a răspuns:

10,sunt clasa a VII-a

| DiaElla24 a răspuns:

8,9cryingcryingam scazut foarte mult! in toti anii acestia am avut 9, 8; 9, 7; 9; 9, 3; si semestrul asta 8, 9! nu stiu ce s.a intamplat cu mine!

| elisselena a răspuns:

9,97crying (trebuia sa fie 10) tie:*?

| andreea0494 a răspuns:

9.80 cls a XI-a