| DrMeow a întrebat:

Cate exercitii sunt in teza de clasa a 6a la matematica? funda happy

15 răspunsuri:
| babyblue a răspuns:

Depinde de profesor...
De unde sa stim noithinking

| Nicolelenaa a răspuns:

Cate vrea profesorul.winking

| waXonwaXoff a răspuns:

Eu am avut 6 +o compunere

| Chrristina a răspuns:

Pai depinde de profesor, de cate si ce fel de exercitii ati facut in clasa.mai mult de 12-13 nu ai pentru ca sa zicem ca teza ar avea 2 parti : prima parte 10 exercitii " scrieti doar raspunsul " iar a doua parte 3 exercitii " scrieti rezolvarile complete ". asa e la mine; la tine nu stiu cum dar in orice caz maxim 13happy

| JomelaMaya a răspuns:

Eu am avut in clasa a 5-a 9 la prima parte si 9 la a doua parte in total 18

| Anonima_5812 a răspuns:

Depinde ce pretentii are profesorul/profesoara.La mine au fost 10.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sutalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1009999...laughing) nu crezi ca era mai simplu sa intrebi profesorul? de unde sa stim noi cate probleme are proful tau chef sa iti dea?!

ps: cum pnm sa-ti dea compunere la mate?! puteai sa gandesti putinthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine au fost 12

| ..pYtBulL.. a răspuns:

| Izzﻵ a răspuns:

Eu am avut 9 happy

| zambettrist a răspuns:

Buna! eu sunt chiar clasa a 6a si am dat teza ieri. am avut 2 subiecte si la fiecare cate 4 ex. pwpici! funda?

| Gabytzu_4087 a răspuns:

7 tu, am intrebat-o pe sora mea...