| INCREDIBILus a întrebat:

Cate note trebuie sa ai in a 9a la o materie de 2 ore pe saptamana si cu teza. 2 note + teza?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Trei note si teza. Intotdeauna trebuie sa ai cu o nota mai mult, in "oral", decat numarul de ore pe saptamana. Teza e...bonus. laughing

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

La un obiect pe care-l faci de două ori pe săptămână, trebuie să ai trei note sau minim trei. Teza este ca un bonus.

Pa-pa.

| CasaN a răspuns:

3 note + teza.

| 1234dany5 a răspuns:

Daca faci doar 2 ore pe saptamana atunci vreo 3 note. si daca se da si teza atunci bineinteles ca mai mult de 2 note!winking