| Belgravistan a întrebat:

Câte ore sunt pe săptămână la mate info, clasa a 11-a, și care este diferența în numărul de ore fata de clasa a 10-a?

4 răspunsuri:
| Anonimu7041 a răspuns:

Depinde de liceu.
Dacă nu ma înșel ai cu 1 sau 2 ore mai puțin decât anul trecut.
Dispare psihologia și educația antreprenoriala, la fel si una din cele 2 ore de sport și apare economia.
De asemenea în clasa a 11 a nu mai faci TIC și ai cu o ora despre mate în plus fata de anul trecut.
Dacă nu ești la intensiv, o să ai 6 ore pe săptămână și intr o zi ar trebui sa ai 5, deci 29 de ore.
Pentru alte întrebări sunt aici.

| Belgravistan explică (pentru Anonimu7041):

Eu sunt la intensiv, dar cred ca numărul de ore este egal cu cel de la bilingv

| sierra1 a răspuns (pentru Belgravistan):

Zilinc șase ore, excepție max 1 zi cu 5 ore (asta neștiindu-ți orarul). Pariu că așa va fi?

| Belgravistan explică (pentru sierra1):

Ar fii bine. Mersi pentru lămuriri!