| Aldutssss31 a întrebat:

Cate persoane bătrâne pot depăși vârsta de 110 ani? Media globală zic

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu exista o regula pot fi 0, 1% sau 80%, nu tine de matematica si calcule ci de gena si de norocul pe care-l ai sa nu intri in evenimente care nu sunt compatibile cu viata de ex. accident aviatic, sa cada un meteorit peste tine, sa mori incendiat etc
E doar parerea mea nu sariti in cap.

| NeganMyLove a răspuns:

In zilele noastre cred ca oricum depinde de fiecare om dar cred ca media globala ar fi de cam 5-8%
Dar nu sunt sigura...