| FashionKitty a întrebat:

Cate puncte iti trebuie la olimpiada de romana ca sa treci la etapa judeteana? Ca maximul e 120. Iti trebuie minim 85?

Răspuns Câştigător
| Mustachεs a răspuns:

Da, trebuie mai mult de 85. Baftă! >:d

| FashionKitty explică (pentru Mustachεs):

Mersi, o sa am nevoie laughing

| Mustachεs a răspuns (pentru FashionKitty):

Cu plăcere. Mult succes! :d

4 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Ar fi fost bine daca treceai cu 85 ...Se trece cu 100 sad Eu am avut 90 si nu am trecut deci sigur nu treci cu 85.Bafta happy

| Cameliapantiru a răspuns:

La liceul la care predau eu punctajul minim necesar calificarii la etapa judeteana a olimpiadei este de 110 puncte, dar la unele licee am inteles ca te poti califica si cu 100 de puncte, insa 85 mi se pare totusi, prea putin. Cel mai bine e sa iei legatura cu proful/profa de romana si sa-ti spuna exact acre e regulamentul in liceul in care inveti tu. Succes!