| razvaD a întrebat:

Cate tipuri de oameni sunt?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din ce punct de vedere?

| RAY a răspuns:

Omul nu e nici bun nici rau, si eu fac greseala de a crede ca toti sunt rai, uni cred ca toti sunt buni si sunt dezamagiti, fiecare om e diferit

| CodrutElian1990 a răspuns:

Din ce punct de vedere? Ex.: a culorii pielii, a culorii parului, a inaltimii.
De asemenea, se spune ca 2 oameni la un milion au aceiasi lungime de unda bionica, adica pot comunica telepatic.

| Iote a răspuns:

Oameni buni, oameni rai si soferi!

| LastBlackNight a răspuns:

Am citit eu ceva vag despre asta, 14 tipuri de masculti ca infatisare si 15 de fete, dar nu am inteles exact cum functioneaza toata schema asta

| Popa482 a răspuns:

De n tipuri, din absolut orice punct de vedere.