| Victoria18 a întrebat:

Cate zile cu absente am voie sa scriu pe o cerere de motivare a absentelor? Una? Sau doua?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

2-3

| AFR81 a răspuns:

Depinde de regulamentul unitatii de invatamant de care apartii. La mine erau 3 zile, la alt liceu din oras erau 5. Intreaba la secretariat.

| Freya1 a răspuns:

Una

| Sn4k3 a răspuns:

Maxim 3 zile, dar am colegi care au pus si o saptamana acolo. Depinde de diriginte.

| kar1GaNNN a răspuns:

Una,doua, trei, o săptămână. Stii tu depinde si de diriginte aici big grin

| psica a răspuns:

5 pe semestru

| Maria_Ana_1995_dEAj a răspuns:

Stiu ca acea cerere de motivare a absentelor suporta doar 20 de ore.In zile inseamna aproximativ 3 zile... Sper ca te-am ajutat!