| anonim_4396 a întrebat:

Cati ari sre un hectar?

11 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Din câte ştiu 100.

| oz a răspuns:

Eu stiu ca 100 de ari inseamna un hectar.
100 ari=1 hectar

| faranume a răspuns:

Cum spune si oz 1 hectar=100 ari

| Casiana a răspuns:

Teme, teme, teme, teme! Mai usor!

Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1000 ari

| razvan_8236 a răspuns (pentru anonim_4396):

10 ha 1000ari

| razvan_8236 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din 10 romani 5-6 nu stiu, pune laba pe carte ca ai de recuperat mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

100 mai copchile.cati ani ai?

| lily09 a răspuns:

Ce ar fi daca ti-ai pune si tu un pic mintea la contributie? pui aici o intrebare de clasa a doua...pffffffffff si chiar vrei sa iti raspunda cineva? ne jignesti cu asemenea intrebari

| Anuta2506 a răspuns (pentru lily09):

Esti tu cam prostuta poate chiar e clasa a doua ti-ai pus vreodata intrebarea asta?!?!?! Si oricum poate a uitat se numeste TPU nu e problema ta ce intreaba ceilalti! Tu trebuie doar sa raspunzi daca stii daca nu irasi bine! TU NE JIGNESTI PE TOTI!

| LucyDinamovista48 a răspuns:

Eu stiu ca aria=hectarstraight face!