| Bubulet a întrebat:

Cati pitici avea cenusareasa?

Răspuns Câştigător
| lampard64 a răspuns:

0 baa ca e criza laughing

29 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nici unul.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Frumoasa incercare big grin
Cenusareasa nu avea nici unu happy
Alba ca zapada avea 7winkingbig grin

| hiphopbeatz a răspuns:

Cati neuroni ai si tu.=)

sad, but true=)

pace!

| viatadecacatt a răspuns:

Cenusareasa nu avea pitici, alba ca zapada avea vreo 7 parca.

| Aicilef a răspuns:

Deci. cenu stiuereasa este cea care a ramas fara mama din copilarie sh tatal ei s-a casatorit cu o femeie care avea doua fete. Cea cu pitici este Abba ca zapada care avea 7 piticiwinking

| ceco a răspuns:

Niciunu

| ZambescSiGata a răspuns:

Hmm sa ma gandesc! Poi cenusareasa avea aproximativ 0 piticihappy

| LoLo a răspuns:

Zero pitici

laughing)

| coosmin24 a răspuns:

Intrebare de conquiztador. 0 pitici.ALILUIA

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Nu sunt fraiera, oricum nu cred ca iti va cadea nimeni in plasa

| GabiCh93 a răspuns:

| RainDrop a răspuns:

Cu cati a ramas gravida, right?

| kaTTsu a răspuns:

Nu conteaza ea spune despre povestea ei. pai nu stiu presupun ca 3 pitici din 7
unu a murit, altu e bolnav, altu sa insurat, altu s-a imbatat si inca 3 sau cununat laughing pfa ce rima

| oasis a răspuns:

Incurci povestile.

| valygaby94 a răspuns:

Nici Alba -ca- zapada nu avea pitici, deoarece nu erau ai ei personal, ci ii erau doar prieteni happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce "duma" buna. E ia te uita ca odata cu aceasta intrebare ai devenit populara pe TPU, desi in afara de tine mai sunt inca vreo 9 "bubuline"happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... si cu sergentul, zece!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alba ca zapada avea 7 piticilaughing, cenusareasa unul, dar papuc, nu piticbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fat-o te referi la copii sau la cei 7 pitici lui alba ca zapada?! eu stiu ca 0 pitici dar copii vreo 12 ok paA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nici unu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cenusareasa nu avea pitici. alba ca zapada avea pitici, vezi ca incurci povestile, haha haha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident 0 fata ...esti desteapta u dar segur nu-ti va cadea nimeni in plaasa...intreare de conquizator.haaahalaughing)) esti dua RAU! ID MEU LUMINITAPRINTESIKA pa-pa va pup:_*

| Abb a răspuns:

10000000rolling on the floor)

| marinela_9969 a răspuns:

Cenusareasa nu avea pitici..., ci Alba ca Zapada avea pitici

| didee a răspuns:

| alexandra_7704 a răspuns:

Cenusareasa nu avea piticistraight face

| diana2994 a răspuns:

Asta este cu siguranta o intrebare capcana

| yocata96 a răspuns:

Maxim 6 cai. scuze pitici laughing

| lulu_5595 a răspuns:

Nu atat de multi cat ai tu pe creer.