| MilkaFriend a întrebat:

Caut oferte pentru. tabara de vara in uk, cu scopul aprofundarii limbii engleze, pretul acesteia sa fie in jur de 1000 de lire. cine a fost intr-o asemenea tabara si ce recomandari imi puteti face?

1 răspuns:
| andreigustaviol a răspuns:

In loc sa dai 1000 de lire, echivalentul la 5.000 Ron, chiar si mai mult, ai putea sa inveti engleza acasa sau la meditatii, o tabara nu te ajuta in mod deosebit, eu ti-as recomanda meditatii sau sa incepi sa citesti carti in engleza, pe mine m-a ajutat. O zi buna.