| Noone210 a întrebat:

Caut un loc de munca, part-time, elev de liceu, în Bacău. Dacă este legal sa lucrez undeva, vreau sa stiu, doresc să strâng bani pentru a-mi satisface micile plăceri.

Răspuns Câştigător
| PașaHassano a răspuns:

Vinzi tigari la scoala big grin

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vine primavara, se deschid serele, gradinile, deci sunt sanse sa mergi la munca in weekend.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Era de ajuns daca spuneai "Caut un loc de munca, part-time, elev de liceu, în Bacău." si atat chiar nu aveam nevoie sa stim ca ai anumite placeri. https://www.youtube.com/watch?v=wcinzmfZeCc

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

rolling on the floor)))))))))) ai zis o înaintea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a-ți satisface micile plăceri. Vrei sa mergi la prostituate?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Legal ai voie doar contract de 6h, însă sa ai cel puțin 16 ani împliniți.