| Sunshine123 a întrebat:

Ce alte reacții mai au oamenii în afară de râs și plâns?

9 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Mai demult era şi ipocrizia. Acum e pe cale de dispariţie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acumulare de tensiuni psihice care duc la acte criminale. Unele evidente altele ascunse, acoperite, neștiute, camuflate sub alte evenimente.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Rîgîit, tușit, gaze, aplauze

| Apokales a răspuns:

Furie, frica, dezgust, zambet, placere, nedumerire etc. Mai este si senzatia aia cand mirosi ceva care era pe cale sa te bage in coma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ridicatul sprincenei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zâmbit, surâs, mustăcit, rățoit, urlat, țipat, filosofat, sprâncenat, ridiculizat, linșat, dezolat, surprins, aprins, destins, tresărire, mugire, strunire, căpăcire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna, femeia botoxata. laughing

| Adrian5575 a răspuns:

Dansuri pe manele.