| DonEduardo a întrebat:

Ce animale, exceptand panda, traiesc in padurea de bambus?

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Chineji, evident big grin

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Zuzu1991):

Gresit! Vietnamezii. Asa i-au invins pe americani.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Gresit, SI vietnamezii, nu numai chineJii tongue
insa ca i-au invins pe americani d'aia, e numai unul dintre motive, in primul rand a fost determinarea enorma a vietnamezilor, care la americani era 0... stiau ca lupta numai pentru interese materiale, le era interzis sa atace Hanoi-ul, etc., iar cand in sfarsit restrictiile astea IMBECILE au fost scoase, a fost mult prea tarziu
iar al doilea motiv a fost geografia, care a fost CRIMA! americanii nu aveau voie sa puna piciorul in Laos, iar vietnamezii intrau in Laos, mergeau in siguranta pana in sud de tot, si atacau americanii pe la spate

| DonEduardo explică (pentru Zuzu1991):

Eu stiam ca "chinejii" si vietnamezii sunt popare civilizate, nu triburi ale padurii.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru DonEduardo):

happy
la oras da
la tara... not same SHlT, in Ciaina inca se mai practica vanzare de neveste, care practic sunt vandute ca sclave de catre parinti, si apoi rapite si violate
inca se moare de foame prin China rurala

| UnDiavol a răspuns:

Vipera bambus așa scrie pe internet nu știam de el am și link dacă vrei

| AndrElle a răspuns:

Maimuțe, tigri, lei, etc.