| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui sa iau cu mine la camin? Ce nu ar fi necesar sa iau cu mine la camin?

3 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

Păi, neavând mult spaţiu de depozitare mai bine îţi iei nişte haine, mai mult strictul necesar, adică să nu aduci toamna geaca de iarnă sau mai ştiu eu ce inutilităţi.
Apoi obiecte de igienă personală că nu se ştie când este şi când nu este la cămin.
Apoi caiete, cărţi şi ce mai ai tu.
Laptop, tabletă (depinde ce ai), obiecte cosmetice, machiajuri, creme sau ce mai ai tu.
Poze de familie.
Nu îţi trebuie mâncare, lenjerie de pat, pături, pernă etc.

| adfwadc a răspuns:

Prezervative!

| Arminplay a răspuns:

Produse de ingrijire.Mancare,bani,prezervative si daca mergi pentru prima data si nu te stii cu lumea de acolo du si ceva produse alcoolice sau un pachet de tigari ( sa te pui bine cu restul )