| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui sa pun cu mine la Academia de Poliție?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vointă. Restul le gasesti acolo.

| Violleta2022 a răspuns:

Cum adica, ce sa pui?
Nu pui nimic, acolo esti ca la armata: uniforma, instructie, orar strict, dormitoare comune, bai comune, cantina, permisie acasa odata pe luna, daca dovedesti ca meriti si executi totul corect samd.

| Qaaaa a răspuns (pentru Violleta2022):

Mă refeream dacă am nevoie de chestii precum pătură, perna sau așternuturi pe care să trebuiască să le aduc de acasa

| Violleta2022 a răspuns (pentru Qaaaa):

Nu ai nevoie, ca nu-i camin normal, ci un fel de cazarma militara, care are totul la fel, pentru toata lumea.

| Lukasssz a răspuns:

Orice dar nu droguri sau alcool