| Marian1111 a întrebat:

Ce ati alege dintre management, contabilitate si finante banci? De ce?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu as incepe cu, contabilitatea, apoi in anii terminali as incepe si managementul. Dupa terminarea contabilitatii, as face un master in finante.

| Mihaela1964 a răspuns:

Ai mai intrebat asta, iti raspund la fel:contabilitate.Managementul il vad ca pe-o a doua facultate...

| ion933 a răspuns:

Banci ca este mult mai simplu

| tgiabberriieul a răspuns:

Management, ca sa fiu manager. Dupa aceeasi logica poti alege si celelalte optiuni.

| kill0009 a răspuns:

De baza ar fi managementul dar e bine sa le inveti pe toate ca sa stii totul despre afacerea ta.

| coolgirl2013 a răspuns:

Eu as alege management pentru ca pur si simplu mi se pare cel mai ok dintre celalalte... puup :** smug :3