| DreamAutopsy a întrebat:

Ce cărți mai citiți?
Recomandați-mi și mie niște cărți cu vampiri
Eu am citit dracula și cronicile vampirilor big grin
Și ceva citate din cărțile respective să-mi fac o idee puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| LuLu246 a răspuns:

Vampiri din Morganvile si citat:
"la urma urmei si vampiri sangerau numai ca sangele lor nu parea normal : nu destul de rosu si prea gros. Oliver sangera pe la colturile guriiin timp ce maraia cu coltii scosi incercand sa-l traga pe Michael destul de aproape cat sa-l poata musca"

5 răspunsuri:
| AlwaysDream a răspuns:

Citeste toate volumele din Twilight. Sunt foarte bune si au mai multe intamplari si intamplarile sunt mult mai detaliate decat in film. Si cea mai buna este Breaking Dawn. Eu le-am citit si chiar mi-au placut. Sper sa-ti fi fost de folos! happy

| freedom14 a răspuns:

Iti spun eu twilight

| Puffy23lvSoparla a răspuns:

Si eu am citit Dracula, nu m-a pasionat, dar mi se pare destul de "misto" cartea.Vara trecuta am citit Jurnalele Vampirilor,Volumele: Trezirea,Lupta, Furia si Reuniunea.Mi se pare superbe cartile! Devenisem obsedata de ele, povestea e captivanta.Toate cartile sunt cam 160 de leithinking Merita toti banii. Lectura placuta! :]

| KoLoreTaKo a răspuns:

Ai putea sa incerci,, Hotel Transilvania"

| Darya_5694 a răspuns:

Jurnalele Vampirilor sunt super! http://www.cenusadetrandafir.ro/recenzie-jurnalele-vampirilor pe siteul asta o sa intelegi despre ce e vorba :) sau seria amurg.