| victor333 a întrebat:

Ce carti credeti ca nu ar trebui sa lipseasca din lectura unui om?-Nu ma refer la cele obligatorii care se citesc la scoala

3 răspunsuri:
| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Maitreyi de Mircea Eliade,Copiii capitanului Grant de Jules Verne,Castelul palarierului de Cronin, Invingatorul este intotdeauna singur de Paulo Coelho, Masca de fier de Alexandre Dumas. Si ar mai fi.

| Ackles a răspuns:

Una care sa le readuca aminte unora despre cei 7 ani de acasa. alta cu rugaciuni.ca toti cer de la Dumnezeu. dar iei nu dau nnimic in schimb.Si alta despre cum se fac bani fara sa furilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contele de Monte Cristo de Alexandre Dumas, Harry Potter de J. K. Rowling, Stapanul Inelelor de J. R. R. Tolkien si Twilight de Stephenie Mayer. ( sunt multe carti pe care nu le-am citit si poate nu le voi descoperi, dar sper ca te-am ajutat big grin...) Stii, eu ti-am spus cartile mele preferate, dar fiecare cu preferintele sale;