| Alicaaaa1997 a întrebat:

Ce cărți de dezvoltare personală îmi recomandați?

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Secretul
Puterea
Magia
Eroul
Secretul-invataturi zilnice

Toate 5 sunt scrise de Rhonda Byrne

Apoitongueuterea extraordinara a subconstientului-Anthony Murphy
Poti sa-ti vindeci viata-Louise L.Hay.
Calatoria-Brandon Bays
Forta gandirii pozitive-Norman Vincent Peale
Inteligenta emotionala-Daniel Goleman
Robin Sharma-Calugarul care si-a vandut destinul
Robin Sharma-Descopera-ti destinul

Succes si lectura placuta!

| AlexCristi97 a răspuns:

Puterea prezentului de Eckhart tolle si multe altele de la el, cred ca e cel mai bun autor de genul. Mai sunt si de la Osho cateva carti bune.

| Noreasontosimle a răspuns:

Eu am citit
The secret - Rhonda Byrne Cartea asta mi-a schimbat total gândirea. Îți mai recomand cărțile lui Osho, Atitudinea este totul - Jeff Keller, Motive pentru a zâmbi- Zig Zaglar, De la bine la excelent- Zig Zaglar, De la
Idee la bani -Napoleon Hill. Asta i cam tot ce am citit eu... spor la citit!

| mimimumu a răspuns:

Am citit doar o carte de acest gen.
Lectii de magie - cum sa iti cultivi creativitatea de Elizabeth Gilbert. Recomand.Mi-a ajuns la suflet