| AvalohAlyn a întrebat:

Ce carti din categoria motivationale merita cu adevarat sa le citesti? Din experienta voastra

Răspuns Câştigător
| ChristianKalman a răspuns:

Bună!
Inteligența Emoțională - Daniel Goleman
Secretele Succesului - Dale Carnegie
Un pământ nou, Puterea Prezentului, Liniștea Vorbește - Eckhart Tolle
Alchimistul - Paul Coelho
Gândirea Laterală - Edward De Bono
Talentul nu este suficient - John Maxwell
De la bine la excelent, Dincolo de vârf - Zig Ziglar

Am citit mult mai multe însă acestea sunt cele care m-au ajutat în multe perioade în care aveam nevoie de un boost în viață și în carieră. Nu sunt cărți pe care să le citești și să te trezești vreun învățat sau motivat peste noapte, sunt cărți pe care e recomandat să le ai permanent în bibliotecă, să îți faci însemnări pe ele, să le întorci pe toate părțile și să iei notițe, întotdeauna notițe. Lectură frumoasă! happy