| melissaandra a întrebat:

Ce cărţi mai sunt în care apare sherlock holmes? Ps. Vreau exemple înafara de Aventurile lui sherlock holmes / Memoriile lui sherlock holmes. funditaaa! kiss

Răspuns Câştigător
| Dermeidar a răspuns:

Eh laughing serlock holmes apare si in filme animate laughing da sunt si cart dupa filme :
1. Tom and jerry Serlock holmes
asta e una care am citit-o laughing da bine mna poti cauta sherlock holmes la biblioteca adica la litera sstraight face daca nu gasesti inseamna ca la acea biblioteca, librarie... nu sunt numa cartile care leai spus tu straight face

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe ro.wikipedia.org, la Arthur Conan Doyle si vezi toate titlurile in care apare Sherlock Holmes.

| JM a răspuns:

Sunt cateva serii de Andrew Lane, tot cu Sherlock Holmes.