| BiiBiis a întrebat:

Ce carti se citesc acum sau trebuie citite in clasa a IV-a sau a V-a?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ce copil normal se gandeste sa citeasca in clasa a IV?

| rosto a răspuns:

Adica ce trebuie citit pentru scoala? sau asa, in timpul liber? eu stiu ca in clasa a patra am inceput cu robinson crusoe de daniel defoe.

| gux2 a răspuns:

Incearca winnetou eu in clasa a -v-a l-am citit.Stiu numele este ciudat dar este vorba despre un indian si este o carte de actiune depre cum supravietuiesc in fata albilor si despre tehnici de lupta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Comoara din Insula

| madvideo a răspuns:

Trebuie sa ai in tema de vacanta... numele cartilor pe care trebuie sa le citesti. succes